ns

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z ekscytującymi produktami Medere

D

6 listopada 2018

BusinessWoman & Life

LONG, GOOD, LIFE – klucze do długowieczności

Wywiad z Małgorzatą Głowacką-Pędras i Izabelą Jabłońską – założycielkami firmy Medere, która proponuje kompleksowy produkt opóźniający starzenie.

BWL: Jak to się stało, że z pasjonatek medycyny chińskiej i naturalnej stałyście się Panie właścicielkami marki MEDERE, proponującej kompleksowy produkt opóźniający starzenie?

M: Jesteśmy entuzjastkami zdrowego stylu życia, łączą nas przy tym wspólne pasje i zainteresowania. O medycynie holistycznej, naturalnej, o wpływie diety na zdrowie człowieka mogłybyśmy rozmawiać godzinami. Od zawsze interesował nas temat długowieczności oraz fenomen Japonii, gdzie funkcjonuje największe skupisko żyjących stulatków, a ludzie nie wyglądają na swój wiek.
Rosnące zainteresowanie składnikami diety oraz ziołami dalekowschodnimi skłania nas do podróży, w czasie których poznajemy wielowiekowy dorobek różnych tradycyjnych nurtów medycyny naturalnej. Wizyty w Japonii, Chinach, Indii, Bhutanie czy Tajlandii rozwinęły nas.
Zainspirowane wiedzą na temat właściwości traganka błoniastego (łac. Astragalus membranaceus), witanii ospałej (inna nazwa to Ashwagandha), resweratrolu i wielu, wielu innych roślin i związków organicznych, robimy kolejny krok. Zaczynamy myśleć o czymś przełomowym, o produkcie, który zrewolucjonizowałoby rynek naraceutyków. W czasie kiedy zgłębiamy wyniki badań naukowych dotyczących zastosowania substancji naturalnych i organicznych we współczesnej medycynie integracyjnej, poznajemy naszych przyszłych Partnerów, z którymi plany i marzenia zamieniamy w realny produkt – Anti Aging Formuła. W konsekwencji decydujemy się na powołanie spółki Medere, co po łacinie oznacza „uzdrawiaj”.
Z perspektywy czasu, pomimo że kosztowało nas to wiele wysiłku i poświęconego czasu, zaczynamy być zadowolone z efektów, ponieważ tym, co najpiękniejsze i co daje nam dużo siły, jest pozytywna reakcja klientów na nasze produkty.

BWL: MEDERE promuje filozofię M, czyli dbanie o własny organizm w sposób holistyczny. Co to dokładnie znaczy?
M: Zdajemy sobie sprawę, że zrównoważona, zdrowa dieta wzbogacona wysokiej jakości nutraceutykami będzie najbardziej efektywna, jeśli będzie jej towarzyszył zdrowy styl życia. Podjęłyśmy zatem decyzję, że poza oferowaniem doskonałej jakości produktów, skupimy się również na aktywności edukacyjnej i poszerzającej świadomość naszych klientów. Nasza M’ philosophy to filozofia dbania o własny organizm w sposób holistyczny, czyli otaczając troską zarówno ciało, jak i umysł. Wszystko po to, by cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem przez długie lata, nie tracąc energii i dobrego samopoczucia.
Wychodzimy z założenia, że młodość to stan umysłu, akceptacja upływu czasu i siebie – dojrzalszego, mądrzejszego i bardziej doświadczonego – połączona z aktywnością fizyczną i intelektualną, odpowiednią relaksacją, troską o równowagę emocjonalną, pasjami życiowymi oraz życzliwymi osobami wokół nas. Taki mamy przepis na successful aging.

BWL: Jakie działania wspomagające nasz organizm powinniśmy podejmować, by w pełni cieszyć się życiem?
M: Rozpoznałyśmy kilka kluczy do długowieczności, a najważniejsze z nich to: dieta połączona z suplementacją, umiarkowana aktywność fizyczna, równowaga emocjonalna, odpowiednia ilość snu i umiejętność niwelowania stresu w życiu codziennym, posiadanie satysfakcjonującego życia towarzyskiego oraz pasji, które dają nam radość i energię do działania. To właśnie miks czynników, które pozwalają ludziom cieszyć się życiem przez długie lata.

BWL: Na czym polega Anti Aging Formuła?
M: Anti Aging Formuła to zestaw trzech uzupełniających się wzajemnie produktów, które oddziałują na ciało i umysł: LONG, GOOD, LIFE. W skład formuł wchodzą 24 optymalnie dobrane i wyselekcjonowane naturalne składniki, wśród których należy wyróżnić m.in.: traganka błoniastego (Astragalus membranaceus) – jedno z najważniejszych ziół tradycyjnej medycyny chińskiej oraz witanię ospałą (Withania somnifera) – jedno z najważniejszych ziół tradycyjnej medycy hinduskiej – Ajurwedy. Zioła te uznane są przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności jako substancje o potwierdzonym działaniu spowalniającym procesy starzenia.
Nasza Formuła to wygodny i prosty w użyciu program suplementacji, który został przygotowany w sposób kompleksowy. Specjaliści Medere, wykorzystując swoją wiedzę, 30-letnie doświadczenie produkcyjne oraz najbardziej aktualne międzynarodowe wyniki badań naukowych, w trakcie opracowywania formuł zastosowali w nich obecnie najważniejsze surowce i substancje związane z zagadnieniem procesów starzenia. W efekcie po raz pierwszy powstały niepowtarzalne formuły o bardzo bogatym składzie, co w sposób zasadniczy wyróżnia nas na rynku.

BWL: W jaki sposób należy uzupełniać swoją dietę o Formułę Anti Aging?
M: Formuła Anti Aging powinna być stosowana w profilaktyce zdrowotnej i jako dodatek do naszej diety. Proponujemy zażywanie trzech kapsułek dziennie po posiłku. Nasza Program Anti Aging jest trzymiesięczny.

BWL: Jaki ma on wpływ na naszą kondycję i procesy starzenia?
M: Składniki, które zastosowaliśmy w produkcie to ikony anti-aging na świecie. Substancje zastosowane w Formule Anti Aging działają na nasz organizm wielokierunkowo, poprawiając ogólny stan zdrowia oraz spowalniając procesy starzenia, np. z badań naukowych wynika, że resweratrol aktywuje w organizmach żywych gen długowieczności, traganek spowalnia proces starzenia komórek, a grzyby Reishi nie bez przyczyny nazywane są rośliną nieśmiertelności.
Wszystkich zainteresowanych szczegółami dotyczącymi Formuły Anti Aging zapraszamy na naszą stronę mederelab.pl, gdzie wszystkie jej składniki są pięknie opisane.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Ok, rozumiem