ns

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z ekscytującymi produktami Medere

img

Bardzo ważne jest dla mnie uzupełnienie kuracji upiększających przy użyciu kosmetyków i zabiegów odpowiednią dietą. Jednak jako świadoma kobieta wiem, że w dzisiejszych czasach nie jest to łatwe. Stres, ilość obowiązków, praca, zanieczyszczenie powietrza itd. sprawiają, że musimy wspomagać się jeszcze czymś więcej. A marka MedereLab idealnie wpisuję się w ten schemat. Suplementy stworzone są z myślą o kobietach, które wiedzą czego chcą. Są świadome swojej pielęgnacji, ale też chcą działać w kierunku zdrowia i spokojnej duszy. Połączenie kuracji MedereLab z odpowiednią pielęgnacją przynosi świetne efekty i sama jestem tego przykładem. Bardzo szybko zauważyłam pozytywne strony suplementacji. Skóra stała się bardziej promienna, włosy mniej wypadały, spałam lepiej i byłam bardziej skoncentrowana na pracy. Podczas 3 miesięcy zażywania suplementów czułam się bardzo dobrze, a dziś mogę każdemu polecić takie rozwiązanie. Świetny, innowacyjny produkt na polskim rynku. Ogromna zawartość wyciągów roślinnych, witamin czy też innych substancji aktywnych wspaniale działających na nasze zdrowie i urodę.

Taki rodzaj zdrowego uzupełnienia diety, otwiera nowy rozdział dla holistycznego postrzegania piękna i drogi do dobrego zdrowia i wyjątkowej urody. Wszystko w życiu ma swój początek i koniec, niech zatem dojrzałość będzie przyjemnym czasem. Zdecydowałam się rekomendować program Anti Aging swoim Klientom.

Ich filozofia, traktowania swojego ciała jako całości jest mi bardzo bliska. Poza tym nie wiedziałam o istnieniu tak wielu naturalnych i wartościowych składników, które znajdują się w produkcie. Z przyjemnością zabieram się do testowania ANTI-AGING Formula.

Właśnie zaczynam stosować kolejne opakowanie. Oprócz lepszego samopoczucia zauważyłam rownież poprawę stanu nawilżenia skóry a moje włosy znacznie mniej wypadają. Zdecydowanie polecam!”

Programy suplementacyjne Medere to coś więcej niż doskonałe produkty, to filozofia życia i holistyczne podejście do człowieka. Pierwszy raz spotkałam się z produktami, które swoim wyjątkowym składem znacząco wyróżniają się na rynku suplementów. Stosuję i polecam.

Uważam, że niezbędnym elementem uzupełniającym zabiegi medycyny estetycznej jest odpowiednia dieta oraz wysokiej jakości suplementacja. Formuły suplementacyjne Medere Laboratoires to innowacyjne i niespotykane na Polskim rynku produkty stosowane w kompleksowej profilaktyce przeciwstarzeniowej, które rekomenduję moim pacjentom jako kontynuacja zabiegów medycyny estetycznej.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Ok, rozumiem