ns

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z ekscytującymi produktami Medere

img

O nas

PASJA

Witaj w naszym świecie. W świecie ‘M PHILOSOPHY.

Małgorzata i Iza – dwie aktywne zawodowo kobiety. Łączą nas wspólne pasje i zainteresowania. Jesteśmy entuzjastkami zdrowego stylu życia. O medycynie naturalnej, holistycznej czy Tradycyjnej Medycynie Chińskiej możemy rozmawiać godzinami. Fascynują nas tematy długowieczności oraz fenomen Japonii, gdzie funkcjonuje największe skupisko żyjących stulatków, a ludzie nie wyglądają na swój wiek. Interesujemy się żywnością funkcjonalną (FOSHU – Food for Specified Health Use), która poza podstawowym zadaniem, jakim jest odżywianie, ma pozytywny wpływ na zdrowie.

Rosnące zainteresowanie składnikami diety oraz ziołami dalekowschodnimi skłania nas do podróży. Odwiedzamy kolejno Japonię (stolicę japońskiego buddyzmu Koyasan), Indie, Buthan, Chiny oraz Tajlandię. W czasie podróży poznajemy wielowiekowy dorobek różnych tradycyjnych nurtów medycyny naturalnej. To również okres w którym zgłębiamy wyniki badań naukowych dotyczących zastosowania substancji naturalnych i organicznych we współczesnej medycynie integracyjnej.

Zainspirowane wiedzą na temat właściwości Traganka błoniastego (Astragalus membranaceus), Withanii Ospałej (Ashwagandha), Resveratrolu i wielu, wielu innych roślin i związków organicznych robimy kolejny krok.

Zaczynamy myśleć o czymś przełomowym, czymś co zrewolucjonizowałoby rynek suplementów anti-aging. Zatrzymujemy się w fazie projektowej, aż do pewnego dnia …

W wyniku zaskakującego zbiegu okoliczności, Małgosia poznaje w pociągu farmaceutę z 30-letnim doświadczeniem w branży produkcji suplementów. Człowiek ten posiada niebywałą wiedzę na temat fitoterapii i farmakognozji. Opowiada mu o podróżach, studiowaniu tematu długowieczności i pomyśle na produkt, który ma poprawić jakość życia nie tylko w sferze zdrowotnej, ale też emocjonalnej.

Dwa miesiące później odbywamy pierwsze robocze spotkania, w konsekwencji których przeprowadzane są setki kolejnych godzin dyskusji. Ich efektem są narodziny MedereLAB.

 

DOŚWIADCZENIE

W wyniku naszej niezwykłej znajomości, połączenia doświadczenia, wiedzy oraz ogromnej pasji, powstaje zespół, który w ramach MedereLAB tworzy pierwszy kompleksowy produkt Anti-Aging Formuła.

MedereLAB to miejsce, gdzie spotykają się zaskakujące pomysły na innowacyjne produkty z ogromną wiedzą ekspercką. Międzynarodowe grono pasjonatów i specjalistów, tworzy produkty, które mają się stać przełomowym rozwiązaniem w zakresie suplementacji przeciwstarzeniowej.

Produkcja naszych produktów odbywa się w oparciu o 30 letnie doświadczenie naszego partnera.

W procesie tworzenia szczególną wagę przykładamy do jakości, dlatego wszystkie zastosowane przez nas surowce w procesie wytwarzania są certyfikowane i charakteryzują się wysoką jakością.

Produkcja jest oparta o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, a proces produkcyjny posiada certyfikację na System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 oraz System Bezpieczeństwa Zdrowotnego Żywności HACCP.

 

WARTOŚCI

Jako marka chcemy się nieustannie rozwijać, wprowadzając produkty, które są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Będąc w ciągłym dialogu z naszymi odbiorcami oraz w zgodzie z obecnymi trendami, chcemy być najbardziej innowacyjną marką w obszarze suplementów anti aging.

Najwyższe dobro to Twoje zdrowie.
Jesteśmy zadowoleni, kiedy żyjesz w zdrowiu, bo tylko wtedy możesz w pełni cieszyć się życiem i pięknie go doświadczać.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Ok, rozumiem