ns

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z ekscytującymi produktami Medere

D

20 listopada 2017

Dlaczego warto pokochać Anti-Aging?

antiaging uśmiechnięta kobieta

Większości z nas kojarzy się z operacjami plastycznymi, kosmetykami bądź podpisaniem paktu z diabłem. To błąd. Anti-aging to coś znacznie więcej. Anti-aging to nie  botoks czy lifting. To nie tylko kremy, które mają opóźnić oznaki starzenia skóry. Anti – aging to prąd myślowy lansujący określony, zrównoważony styl życia, prowadzący do przedłużenia zdrowia, a tym samym młodości. Nie tylko tej fizycznej, chociaż oprócz zdrowego stylu życia, tego jak się ze sobą czujemy, wygląd ma oczywiście znaczenie.

Ant-aging to pojęcie, które kryje za sobą działania przeciwdziałające osłabianiu organizmu człowieka przez procesy ogólnie nazywane starzeniem. Anti-aging to kompleksowe oddziaływanie na wszystkie sfery życia człowieka, zachęcanie go do aktywnego działania oraz życia w zgodzie z samym sobą. Przyjmuje również zasadę „przede wszystkim należy polubić samego siebie”.

Specjaliści od Anti-agingu twierdzą, że im dłużej człowiek cieszy się ogólnie pojętym zdrowiem, tym dłużej czuje się młody i na takiego wygląda. Bo młodość to stan umysłu.

 Co więc robić, aby jak najdłużej zachować młodość?

Genetyka warunkuje ok 20% tego, jak będziemy wyglądać w przyszłości. Aż 80% to nasz styl życia na który wpływ mamy aż w 100%!

Na opóźnienie procesów starzenia można wpływać wielokierunkowo. Najlepiej stosując różne metody, które w połączeniu, mogą przynieść bardzo korzystne efekty. Kluczowymi elementami w procesie zapobiegania starzeniu się jest zdrowa dieta, aktywność fizyczna, unikanie stresu, wyeliminowanie używek, odpowiednia pielęgnacja skóry i właściwa suplementacja.

Kiedy uświadomimy sobie, że anti-aging jest określonym stylem życia, który ma nas uchronić przed niebezpiecznymi chorobami dotykającymi osoby starsze, uświadomimy sobie, że dostosowanie się do jego zasad wydaje się być nieuniknione. Działania przeciwstarzeniowe pozwalają na uruchomienie wewnętrznych rezerw organizmu, póki są one dostępne. Dzięki temu możemy sprawnie funkcjonować przez wiele lat.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Ok, rozumiem