ns

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z ekscytującymi produktami Medere

D

27 listopada 2018

Niezrównana Me’Me Menopusa Formula zdobywa uznanie kobiet

Medere Laboratoires to producent super nutraceutków, który słynie z niestandardowego podejścia przy tworzeniu produktów dla najbardziej wymagających klientów. Po bezkompromisowej Anti Aging Formule, tym razem innowatorzy z Medere przygotowali wyjątkowo przemyślaną propozycję dla kobiet przechodzących menopauzę.
Główna idea jaka przyświecała twórcom produktu, była, by poza bezapelacyjną, doskonałą jakością, tak przygotować produkt, by skutecznie oddziaływał i niwelował większość niepożądanych zjawisk towarzyszącym okresowi przekwitania u pań. „Pomyśleliśmy o wszystkim”, „ All in one” to hasła naczelne towarzyszące powstaniu Me’Me Menopause Formula.

W efekcie Medere proponuje zainteresowanym unikalny zestaw trzech produktów: be, feel, look. Takie rozwiązanie sprawia, że zakup jednego zestawu produktów jest kompleksową i bardzo skuteczną odpowiedzią na potrzeby kobiet w tym trudnym okresie życia.

Formuła Be skupia się na złagodzeniu przebiegu menopauzy oraz zapewnieniu równowagi hormonalnej, ma w tym pomóc 10 składników aktywnych pochodzenia roślinnego oraz koenzym Q10.

Formuła Feel składająca się z 9 doskonale wyselekcjonowanych składników wśród których wyróżnić można kurkumę, znamiona szafranu oraz nasiona kakaowca z założenia ma pomagać w utrzymaniu dobrego nastroju i równowagi psychicznej.

Zestaw uzupełnia formuła Look składająca się z dużej ilości witamin i minerałów dodatkowo uzupełniona o solidną dawkę ekstraktów z pędów bambusa, owoców lichy oraz kłosów prosa. Ta wyjątkowa kompozycja ma pomóc w utrzymaniu zdrowej, pięknej skóry, włosów i paznokci, przy jednoczesnym uzupełnieniu niedoborów witamin i minerałów, które odgrywają istotną rolę z życiu człowieka.

„Me’Me Menopause Formula to nowa jakość na rynku, to propozycja dla świadomych, wymagających kobiet, które nie są zainteresowane hormonalną terapią zastępczą, a poszukują naturalnych rozwiązań pomagających im lepiej funkcjonować podczas menopauzy. Nasze klientki mają czuć się i wyglądać fantastycznie, jesteśmy bardzo, bardzo zbudowane pierwszymi pozytywnymi opiniami” – powiedziała Małgorzata Głowacka – Pędras.
Efekty prac spółki Medere potwierdzają, że w kształtowaniu swojej oferty i rozwoju firmy podążają własną, wyrazistą drogą wyznaczając przy tym nowe standardy rynkowe.

Produkt dostępny jest w sklepie internetowym mederelab.pl oraz w wybranych sklepach specjalistycznych, klinikach medycyny estetycznej, profesjonalnych salonach kosmetologicznych.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Ok, rozumiem