ns

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z ekscytującymi produktami Medere

D

27 marca 2018

Premiera produktu MEDERE ANTI AGING FORMULA

Premiera produktu Anti Aging za nami, a przed nami mnóstwo kolejnych wyzwań, i pomysły na następne rewolucyjne produkty.
To było cudowne, inspirujące spotkanie, na którym nie zabrakło wyjątkowych osób i niekończących się rozmów.
23 marca w wiernie oddającej klimaty Dalekiego Wschodu warszawskiej restauracji Wabu, odbyła się prezentacja naszej marki i debiutanckiego produktu ANTI-AGING Formula.

Spotkanie rozpoczęło się opowieścią o historii dwóch kobiet, założycielek marki Medere – Izy i Małgosi, które połączyła pasja i zamiłowanie do zdrowego stylu życia. O tym, jak inspiracja niezwykłą mocą roślin i związków organicznych doprowadziła do prac nad rewolucjonizującym rynek suplementów produktem anti-aging.

Podczas spotkania można było spróbować „granatowego koktajlu” , który przyniosła ze sobą Kasia Błażejewska-Stuhr, dietetyk kliniczna i psychodietetyk, autorka bloga kachblazejewska.pl, która jest wielką zwolenniczką filozofii anti-aging.

Po oficjalnej prezentacji produktu – Dorota Chotecka-Pazura, aktorka znana ze zdrowego stylu życia oraz zaproszone dziennikarki, oddały się długim rozmowom na temat składników ANTI-AGING Formula, oraz ich właściwościach przeciwstarzeniowych.

Spotkanie było również pretekstem do zainicjowania projektu społecznego „ Młodość nie zna wieku”, który będzie miał na celu edukację kobiet, w obszarze dbania nie tylko o piękno zewnętrzne, ale zatroszczenie się o swoje ciało od wewnątrz. Więcej szczegółów już wkrótce.

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Ok, rozumiem