ns

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z ekscytującymi produktami Medere

D

6 marca 2019

Spotkanie z pięknem

delikatnie uśmiechnięta kobieta

„Czy jestem piękna”? To jedno z ważniejszych pytań w życiu kobiety.
Piękno to centrum kobiecego serca, piękno to wysoka samoocena, tu zaczyna się wszystko.
W świecie wyretuszowanych zdjęć i wyidealizowanych kont na instagramie chcemy Wam pokazać, że piękno to różnorodność i indywidualizm.

Żyjemy w świecie kultu ciała, w świecie jednowymiarowych kanonów piękna i narzuconych ideałów, które niszczą naszą wyjątkowość. Przekazywane nam wyidealizowane obrazy obniżają naszą samoocenę. Nienaganna sylwetka, wygładzone rysy twarzy, idealnie ułożone włosy, pełne usta… to obrazy, które codziennie oglądamy w gazetach, telewizji i mediach społecznościowych.
Ogromną sztuką jest dostrzec piękno tam, gdzie nikt go nie szuka, bo piękno to przede wszystkim stan umysłu i to właśnie tutaj wszystko się zaczyna. Ciało słucha umysłu i ulega zmianie w zależności od tego, co myślimy i co mówimy o sobie. Pozytywne postrzeganie naszego ciała jest niezbędne w drodze do wykreowania w swoim umyśle pozytywnego wizerunku, co bezpośrednio stanie się widoczne. Im mocniej uwierzymy w swoje piękno, tym wyraźniej będzie ono zauważalne.

Nie przeglądajmy się w oczach innych, nie porównujmy się, walczmy o siebie i swoją wyjątkowość. Uwolnijmy się od presji bycia idealną, bez skazy i narzuconych kanonów. Każda z nas jest piękna a to, czy to dostrzeżemy zależy tylko od nas. Żeby nasze piękno mogło rozkwitnąć, musimy traktować siebie dobrze, z szacunkiem i akceptacją. Zamiast wyrzucać sobie wady i niedoskonałości, skoncentrujmy się na tym, co w nas wyjątkowe i wartościowe. Każda z nas bez wyjątku ma to w sobie, tylko musi to dostrzec. Nauczmy się dbać o siebie karmiąc nasze ciało dobrym jedzeniem, bądźmy aktywne fizycznie, budujmy dobre relacje, medytujmy i zmieniajmy sposób myślenia.
Wierzymy, że piękno jest źródłem pewności siebie dlatego chcemy zainspirować kobiety by chciały wyglądać lepiej, ponieważ to sprawia, że są szczęśliwsze i osiągają w życiu więcej. Chcemy, żeby kobiety uwierzyły, że piękno kryje się w różnorodności.

Przestańmy zmieniać się na siłę, uwolnijmy się od narzucanych nam ideałów i pielęgnujmy naszą wyjątkowość. Istnieje prawdziwe, nieuchwytne piękno, któremu ulegamy wszyscy i nie jest ono oparte na powierzchowności, ale na tym, co jest w nas. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy że prawdziwe piękno kobiety to jej siła i wiara w siebie. Kiedy zrozumiemy gdzie naprawdę kryje się nasze piękno zaczniemy się zmieniać. Tego nie można kupić w perfumerii, zamówić w sklepie internetowym ani zamknąć w słoiczku z kremem.

To jest siła i energia, która pulsuje wewnątrz nas. To jest właśnie esencja naszego prawdziwego kobiecego piękna, która w dzisiejszym świecie powierzchownych wartości jest naszą największą siłą.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Ok, rozumiem