ns

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z ekscytującymi produktami Medere

D

23 sierpnia 2018

Zainwestuj w dobre samopoczucie – poznaj 'M Philosophy

widok kobiety na huśtawce

Holistyczne podejście do zdrowia to założenie, że organizm stanowi całość, dlatego troską należy otaczać zarówno ciało, jak i umysł. Ważne jest nie tylko zdrowe odżywianie, ale i aktywność fizyczna, unikanie stresu oraz dobre samopoczucie. Taka koncepcja dbania o organizm przyświeca także idei `M Philosophy, opartej o nurt anti-aging.

Dzisiaj młodość to już nie tylko kwestia wieku czy genów, ale przede wszystkim zrównoważonego trybu życia oraz aktywności fizycznej i intelektualnej. Dlatego działania zapobiegające starzeniu się organizmu nie powinny opierać się jedynie na stosowaniu kosmetyków, ale na otoczeniu troską całego organizmu poprzez odpowiednią dietę i ćwiczenia, bo im lepiej zadbamy o swój organizm, tym lepsze będzie nasza samopoczucie. Z tego powodu kluczowymi elementami `M Philosophy są regularna aktywność fizyczna, pielęgnacja ciała, zbilansowana dieta oraz suplementacja oparta o naturalne składniki.

Dieta na dobry humor
Dieta `M Philosophy opiera się wyłącznie na nieprzetworzonych produktach, które są cennym źródłem antyoksydantów, witamin i składników mineralnych. Podstawą są więc świeże sezonowe warzywa i owoce, orzechy oraz kiełki, ale najistotniejszym elementem takiej diety przeciwstarzeniowej są produkty o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych tzw. superfoods, do których zaliczane są owoce goji, nasiona chia, siemię lniane, jarmuż oraz migdały. Ograniczyć należy za to spożywanie tłustych i wysokoprzetworzonych produktów, a także unikać zbyt dużej ilości węglowodanów i soli.

Naturalna suplementacja
Kluczem do energii ducha i ciała jest także naturalna suplementacja. W powstrzymaniu procesów starzenia jest bardzo istotna, ponieważ nawet przy zrównoważonej diecie nie dostarczymy organizmowi wszystkich niezbędnych składników wraz z pożywieniem.

Podsumowując, pod pojęciem `M Philosophy kryją się różne działania skoncentrowane na poprawie sił witalnych. Równowaga ducha, właściwa dieta, pielęgnacja oparta o naturalne produkty to klucz do długowieczności, bo im dłużej człowiek cieszy się dobrym zdrowiem, tym dłużej będzie czuł się młodo.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Ok, rozumiem