ns

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z ekscytującymi produktami Medere

D

11 kwietnia 2018

Zaskakujący sekret młodości najseksowniejszej kobiety wszech czasów

Kobieta spożywająca zdrową sałatkę

Uznana dwukrotnie przez magazyn People „najpiękniejszą kobietą świata” Jennifer Aniston, mimo 49 lat wciąż budzi zachwyt i olśniewa młodzieńczą świeżością. Jaki jest sekret jej młodego wyglądu?

Jak sama mówi, nie zawsze potrafiła odpowiednio dbać o siebie. Jej dieta w przeszłości pozostawiała wiele do życzenia, zdarzało się, że żywiła się głównie słodkimi shake’ami i tłustymi frytkami obficie polanymi sosem. Przyznała również, że potrafiła godzinami wylegiwać się na słońcu, czego bardzo żałuje.

Gwiazda zdradziła, że dziś najważniejsze jest dla niej odpowiednie traktowanie własnego ciała, ponieważ drugiego mieć już nie będzie. Aniston, mimo bajońskich sum na koncie, nie wydaje mnóstwa pieniędzy na skomplikowane zabiegi chirurgiczne, wręcz przeciwnie – wszystko to, co robi dla swojej urody oraz młodego wyglądu, opiera się na prostocie i naturalności. Od lat używa tego samego kremu na noc (Absolutely Ageless od Aveeno), który można kupić za niecałe 17 dolarów, a jego skład zachwyca prostotą. Jej dieta jest równie prosta i bardzo dobra – aktorka mocno jej pilnuje, chociaż zdarza się, że nie stroni od ulubionych potraw meksykańskich.

„Przez większość czasu odżywiam się zdrowo. Jem dużo ryb, komosy ryżowej oraz zielonych warzyw” – mówi aktorka, ale na odpowiednim jadłospisie nie poprzestaje. Znana jest z tego, że nawet będąc w podróży, zabiera ze sobą ciężarki, aby ćwiczyć ramiona. Ćwiczy prawie codziennie, sporo biega, uprawia pilates. Jej filozofia życiowa jest prosta, oparta o założenia nurtu anti-aging – ruch, unikanie stresu, odpowiednia pielęgnacja skóry oraz odpowiednia dieta i suplementacja.

„Zażywam płynny olej rybny oraz resweratrol, jeden z najlepiej przebadanych eliksirów młodości” – zdradza Aniston.
Czy to właśnie w tym tkwi sekret wiecznej jej wiecznej młodości? Jak mówi Iza Jabłońska, założycielka marki Medere – siła działania antyoksydacyjnego resweratrolu jest prawie 4-krotnie większa od witaminy E i C. Trans-resweratrol, w maksymalnej bezpiecznej dawce jest jednym ze składników produktów LONG i LIFE jedynej na rynku formuły ANTI-AGING.

Jedno jest pewne! To co dla siebie robi Aniston, wydaje się być proste i nieskomplikowane. Może więc warto pójść w ślady najpiękniejszej kobiety świata i starać się zachować młodość jak najdłużej?

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Ok, rozumiem